Gödöllői Erkel Ferenc Általános Iskola, 2100 Gödöllő. Szabadság tér 18., Tel: 06-28-513-025 E-mail: efai@erkeliskola.hu

 

Legfrissebb

További információk

Eredményeink

Pályázatok

TÁMOGATÓINK

Speciális oktatás Hírek az iskolából Aktuális Közösség Alapítvány Iskolánkról

 

 

Versenyeredmények 2018/19
 

Ének tagozatos eredmények

 

Verseny neve

Szint

Helyezés

Részt vevő tanulók

 

Felkészítő tanár

 Éneklő Ifjúság  és Kicsinyek Kórusainak XV. Országos Fesztiválja

országos

arany minősítés

diplomával

Év kórusa

Kicsinyek Kórusa

3. a-4. a-5. a

Sándor Lívia

Somogyiné Kovács Andrea

Kodály Zoltán VIII. Magyar Kórusverseny

országos

Arany minősítés

 diplomával

 

Gyermekkar

6. a-7. a-8. a

Somogyiné Kovács Andrea

Szalárdiné Szondy Adrien

Ezüst minősítés

diplomával

Kicsinyek Kórusa

3. a-4. a-5. a

Sándor Lívia

Somogyiné Kovács Andrea

különdíj

Gyermekkar

Szalárdiné Szondy Adrien

Népdaléneklési Verseny

országos

kiemelt arany

Dányi Adél 3.a

Szalárdiné Szondy Adrien

ezüst

Gombos Regő 6.a

Jeney Lőrinc

Jeney Zalán

Kántor Levente

Gombos Anna 3.a

Bencze Zita

Gulyás Natália

Kiss Tamara

Király Lilla

Szentgáli-Varga Villő

Somogyiné Kovács Andrea

Éneklő ifjúság

megyei

Arany minősítés

 diplomával

Gyermekkar

6. a-7. a

Somogyiné Kovács Andrea

Szalárdiné Szondy Adrien

Elismerő oklevél, különdíj

normál tagozatú kórus

Sándor Lívia

 


 

Tanulmányi versenyek

 

Verseny neve

Szint

Helyezés

Részt vevő tanulók

 

Felkészítő tanár

Bókay Árpád Országos Biológiaverseny

országos

1.

Novák Sára 6. b

Szászné Lugosi Katalin

Bendegúz Nyelvész Verseny

országos

3.

Kiss Gergely 3. b

Pásztor Marianne

 

Bendegúz Környezet Tudásbajnokság

országos

3.

Kiss Gergely 3. b

Kovács János 3. b

Pásztor Marianne

 

Varászcsepp Országos Tehetségkutató Verseny

országos

1.

Váncsa János 4.l

(Bartha Katalin a zeneiskola pedagógusa)

 

 

 

 

 

Isaszegi megyei német verseny

megyei

1.

Jeney Zalán 6. a

Gyuris Márton 7. c

 

Pintér Erika

Molnár Mariann

2.

Vancsó Noémi 5. a

Lacó Laura 6.a

Szilágyi Dóra 8. c

 

 

Pintér Erika

Pest megyei Idegennyelvi vers-és prózamondó verseny

megyei

2.

Szilágyi Dóra 8. c

Pintér Erika

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

megyei

8.

Fülöp Vajk 5. a

Molnár Mariann

Ökoverseny

tankerületi

2.

3. b

Kiszel Koppány

Kovács János

Kurucz Máté

 

 

Pásztor Marianne

Rajz és fotópályázat

 

tankerületi

1.

Bencze Zita 3. a

 

Várszeginé Csiky Zsófia

3.

Szentgáli- Varga Villó 3. a

Ványi –Bulla Regina 3. a

Bankó Eszter 6. a

Györök Noémi 8. c

Várszeginé Csiky Zsófia

 

Bu Györgyi

Bólyai csapatverseny

anyanyelvi

területi

5.

3. a

Gulyás Natália

Király Lilla

Lakatos Eszter

Szentgáli-Varga Villő

 

 

 

Várszeginé Csiky Zsófia

13.

7. c

Benkó Dorina

Gyuris Márton

Molnár Marcell

Somodi Attila

 

 

 

Sándor Lívia

18.

3. b

Kiss Gergő

Kiszel Koppány

Pálházy Nóra

Pap Balázs

 

 

 

Pásztor Marianne

Bolyai matematika verseny

területi

8.

Korsós Zoltán
Sánta Lili
Salánki Petra
Laczkó Barbara

 

Deme Ildikó

Környezet, Egészség Munkavédelmi Rajzpályázat

 

területi

3.

Dányi Adél 4. a

Takács Szilvia

Körzeti Történelmi Vetélkedő

területi

1.

7. c

Gyuris Márton

Ó-Nagy Bertalan

Somodi Attila

 

 

 

 

Bodnár-Halper Johanna

4.

8. a

Földi-Mihály Áron

Németh Áron

Zrínyi Ilona Matematika Verseny

Észak- Pest megyei

11.

Ujváry Petra 4. c

Érdfalvi Sarolta

18.

Korsós Zoltán 8. a

Deme Ildikó

 

 

 

 

 

 

Szent István Egyetem

Kutatók éjszakája

rajzverseny

 

 

 

városi

2.

Novák Sára 6. b

Pálházy Eszter 6. b

Tárnok Lili 6. b

 

Mongyi Larina 6. d

Panigay Dalma 6. d

Paulo Dorina 6. d

 

Bárczi Csenge 8. a

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bu Györgyi

3.

Bernácz Eszter 6. a

Gönczi Kovács Eszter 6. a

Laczkovszki Blanka 6. a

Orth Fanni 6. a

Sára Villő 6. a

Király Martin 6. b

különdíj a legtöbb rajzot beadó iskolának

 

Városi Szépkiejtési Verseny

városi

2.

Szauter Panni 5. b

 

Matuz Zsuzsanna

3.

Lacó Laura 6. a

 

Majorné Miklósi Gyöngyi

Erzsébet vers- és prózamondó verseny

városi

különdíj

Major Áron 6. b

Szabó Hunor 5. c

Derenkó Noémi  5. c

Pongrácz Botond 5. c

Matuz Zsuzsanna

Majorné Miklósi Gyöngyi

Városi vers- és prózamondó verseny

városi

1.

Nagy Dorina Lili 1.c

Fülöpné Antal Erika

3.

Rutz Dániel 2. a

SzabónéNagy Mária

1.

Szabó Hunor 5.c

Majorné Miklósi Gyöngyi

3.

Vancsó Noémi 5.a

 

Molnár Mariann

Hajós napi szellemi vetélkedő

városi

3.

6.b

Hóka Liliána

Novák Sára

Pálházy Eszter

Rab Emma

 

 

 

Gadanecz György

Mini kertépítő verseny

városi

1.

Kerti törpék csapata

Rab Emma 6. b

Rab Zita 5. b

Pálházy Eszter 6. b

Pálházy Nóra 3. b

Tribol Hanna 6. b

Hóka Lilianna 6. b

Hóka Balázs 3. c

Tóthné Pelei Erika

2.

Levendula ligeti törpék csapata

Barabás Kata 3. c

Tóth Anna 3. c

Pál Viktor 4. c

Pál Tamás 2. c

Pál Páter 6. d

Tóth András 6. b

Hrustinszki Márton 6. b

 

 

 

 

 

Simonyi Zsigmond helyesírási verseny

 

 

iskolai

1.

Fülöp Vajk 5.a

Molnár Mariann

2.

Vancsó Noémi 5.a

3.

Király Szófia 5.a

3.

Szauter Panni 5.b

Matuz Zs.

1.

László Diána 6.a

Majorné M.Gy.

2.

Rusznyák Máté 6.b

Matuz Zs.

2.

Pauló Dorina 6.d

Majorné M. Gy.

3.

Hegyi Janka 6.a

1.

Somodi Attila 7.c

Sándor L.

2.

Gyuris Márton 7.c

2.

Kerekes Mátyás 7.a

Szalárdiné Sz. Adrien

3.

Boér Panna 7.b

Matuz Zs.

1.

Földvári Abigél 8.c

2.

Sánta Lili 8.a

Majorné M. Gy.

3.

Szabó Anna 8.b

 

 

 

 

 

 

 

Zrínyi Matematika verseny

 

 

 

iskolai

1.

Kozsda Luca 2. b

Pálházy Nóra 3. b

Kristyán Kristóf 4. a

Péter Erzsébet

Gáspár Kata

Takács Szilvia

2.

Horinka Péter 2. b

Sarnyai Bence 2. b

Barabás Bence 2. c

Bene Botond Mihály 2. c

Hanzl Zoé Fanni 2. c

Hegedűs Julianna 3. a

Bojtos Dotrottya Panna 4. a

Nagy Zsófia 4. b

Oláh Emese 4. c

Tóth-Csikós Mártom 4. c

Péter Erzsébet

 

Turger Györgyi

 

 

Kolozs Annamária

Takács Szilvia

Birgés Rita

Érdfalvi Sarolta

3.

Bencze Magor 2. a

Domokos Csilla 2. a

Kiss Petra 2. a

Heilig Eszter 2. c

Albert Alex 3. a

Bárány Szilárd 4. b

Ujváry Petra 4. c

Szabóné Nagy Mária

 

 

Turger Györgyi

Kolozs Annamária

Birgés Rita

Érdfalvi Sarolta

LÜK verseny

iskolai

1.

Kristyán Kristóf 4. a

 

 

Dr. Fülöp Istvánné

2.

Pethő Beatrix 4. a

 

3.

Portik Hunor 4. b

 

Birgés Rita

Spelling angol verseny

iskolai

1.

„Mouse” 5. b

Borsos Ádám

Bútor Bianka

Ceuppens Dávid

Mészáros Flóra

 

Szekrijan Henrietta

2.

„Tiger” 5. c

Budavári Emma

Derenkó Noémi

Nagy Nicol

Pongrácz Botond

 

 

 

 

Hajdu Ildikó

3..

„Rabbit” 5. c

Bácskai Péter

Bogdán Gergő

Földvári Sámuel

Lengyel Attila

Szavalóverseny

Alsó tagozat

iskolai

1.

Nagy Dorina Lili 1. c

Kis Klaudia 2. a

Szűts Blanka 3. a

Kristyán Kristóf 4. a

 

Fülöpné Antal Erika

Szabóné Nagy Mária

Várszeginé Csiky Zsófia

Dr. Fülöp Istvánné

2.

Glázer Júlia 1.a

Petrák Panna 2. c

Rutz Dániel 2. a

Farkas Flóra 3. a

Major Mariann 4. a

Oláh Emese 4. c

Aradszki Ildikó

Forgácsné Szikora Tünde

Szabóné Nagy Mária

Várszeginé Csiky Zsófia

Dr. Fülöp Istvánné

Banga Zsolt

3.

Mongyi Dorka 1. b

Baráth Zsombor 2. b

Kiss Tamara 3. a

Ujváry Petra 4. c

Bíró Ildikó

Péter Erzsébet

Várszeginé Csiky Zsófia

Banga Zsolt

Olvasóvetélkedő

iskolai

1.

„Szeleburdi hármas” 3. b

Papp Balázs

Pálházy Nóra

Solymos Vanda

„Nyomkeresők” 4. a

Csete Luca

Major Mariann

Pethő Beatrix

„Noname” 5. c

Bogdán Gergő

Gyuris Lili

Kristóf Levente

Pásztor Marianne

 

 

 

Dr. Fülöp Istvánné

 

 

 

Majorné Miklósi Gyöngyi

2.

„Szuper titkos hármas” 3. b

Gregus Hanna

Lutz Szende

Paulo Nóra

„Legzizibb csajok” 3. a

Földes Lotti

Gulyás Natáia

Ujvári Arina

„Négylevelű lóherék” 4. a

Halász Anna

Steinmetz Flórián

Tóth-Bede Attila

„Nagynénik” 5. c

Derenkó Noémi

Nagy Nicol

Wégner Mira

Pásztor Marianne

 

 

 

Várszeginé Csiky Zsófia

 

 

 

Dr. Fülöp Istvánné

 

 

 

Majorné Miklósi Gyöngyi

3.

„Szeleburdik” 3. a

Albert Alex

Kóti Zsigmond

Mészáros Csanád

„Detektívek klubja” 4. a

Bankó Dóra

Dienes János

Papp Adina

„Ikrek” 5. a

Herczegh Panna

Király Szofi

Vancsó Noémi

Várszeginé Csiky Zsófia

 

 

 

Dr. Fülöp Istvánné

 

 

 

Molnár Mariann

Erkel Névadópróba

iskolai

1.

Kottafejtők 5. a

Forgács Laura

Fülöp Vajk

Incze Jácint

Kárpáti Csanád

Kiss Panni

Rektenwald Katalin

 

 

Deme Ildikó

Somogyiné Kovács Andrea

2.

Mr. Erkel 5. a

Horváth Ábel

Izsó Sólyom

Pintér Marcell

Tusor Ádám

Ujvári Hunor

Varjú Nátámel

3.

Bánk bán 5. c

Gyuris Lili

Heilig Mátyás

Iván Nóra

Kiss Kira

Lázár Veronika

Lengyel Attila

Markstein Vilmos

Megyeri Regina

Nagy Nikol

Németh Balázs

 

 

 

 

Majorné Miklósi Gyöngyi

Sándor Lívia

4.

Névtelen Hősök 4. b

Anderkó Gergő

Borsos Ádám

Cuppens Dávid

Főnagy Ádám

Kun Gergő

Mészáros Flóra

Szauter Panni

Szőnyi Petra

Tímár Mira

 

 

 

Matuz Zsuzsanna

Sándor Lívia

Rumini Olvasóverseny (3-4.o)

iskolai

1.

Bőte Jázmin 3.l

Bartyik Zoltán 4.l

 

Benárd Katalin,

Hollósy Andrea

2.

Szabó László 3.l

Takács Níké 4.l

3.

Versegi Balázs 3.l

Samu-Nagy Nándor 4.l

 

 

 

 

http://www.erkeliskola.hu/files/serleg.jpg

 

Gratulálunk a szép eredményekhez!