Tanévnyitó ünnepség - 2020/2021

2020. szeptember 1-jén tartott rendhagyó tanévnyitó ünnepségünkön intézményvezető asszony köszöntése után az első osztályos tanulók és szüleik, illetve a 4. évfolyamosok az iskola udvarán, a felsőbb évfolyamos tanulók pedig az osztálytermükben az iskolarádión keresztül hallgatták meg az ünnepi műsort.

1.b osztályos tanulók közül Vajda Dóra, Fedor Bíborka, Sarnyai Boróka, Békési Tamás és Szabó Anna Sára szavaltak. A 4.b osztályból pedig Kozsda Luca, Kovács Áron és Sarnyai Bence, akiket Kocsis Péter tanár úr készített fel. Somogyiné Kovács Andrea tanárnő által betanított művet a 8.a ének-zenei osztály tanulói adták elő.

A logopédia tagozaton a 4.L osztályból Seprényi Nikolett, Sor Koppány szerepelt. Dekoráció elkészítése: Sebián-Ivicsics Julianna, Várszeginé Csiky Zsófia, Szabóné Nagy Mária tanítónők

Hangosítás: Gadanecz György tanár úr