Gödöllői Erkel Ferenc Általános Iskola, 2100 Gödöllő. Szabadság tér 18., Tel: 06-28-513-025 E-mail: efai@erkeliskola.hu

E-napló

Legfrissebb

TÁMOGATÓINK

Galéria Dokumentumok Aktuális Közösség Alapítvány Iskolánkról

A Gödöllői Erkel Ferenc Általános Iskola Kicsinyek Kórusa május 11-12. között részt vett a Kaposváron már XV. alkalommal megrendezett Kicsinyek Kórusainak Országos Fesztiválján, ami idén egyben Éneklő Ifjúság minősítő hangverseny is volt. Az énekkar a Dr. Mindszenty Zsuzsánna vezette szakmai zsűritől Arany diplomát és Év kórusa címet kapott. A szakmai értékelésen a zsűri elismerően szólt a kórus egységes hangzásáról, tiszta intonációjáról, a gyerekek figyelméről, és a karnagyok jó műsorválasztásáról. Az izgalmas versenyt követően a gyerekek egy felejthetetlen napot töltöttek a Katica-tanyán.