Üdvözöljük az Erkel Ferenc Általános Iskola
Szülői Közösségének oldalán!

Azért hoztuk létre ezt az oldalt, hogy mindenkinek lehetősége legyen betekinteni a munkásságunkba, és ezzel is egyszerűsítsük a kapcsolattartást.

Szeretnénk, ha folyamatosan tájékozódhatnának a munkánkról, eredményeinkről, programjainkról.
Minden véleményt, kritikát, ötletet és javaslatot szívesen fogadunk,

A 2008-09-es tanévben iskolánk 29+4 (logopédiai) osztályát 71 fő képviseli a Szülői Közösségben.

Vezetőség:

Szénásiné Reiss Judit elnök, elérhetőség: szena@fibermail.hu, 06/20-34-42-927
Guba Csabáné Gabi, elérhetőség: gguba01@lear.com, 06/30-242-15-28
Kómárné Nagy Brigitta, elérhetőség: bnagy@gkomar.dyndns.org, 06/20-928-16-31

Harmadik éve próbáljuk kisebb-nagyobb sikerrel segíteni az iskola munkáját, a szülők és az iskola közötti kapcsolatot megkönnyíteni, az esetleges problémákat, javaslatokat, észrevételeket, kéréseket közvetíteni.

Minden évben kétszer tartunk értekezletet, év elején és félévkor a szülői értekezletek előtt, ahol értékeljük az előző félévi munkánkat és megbeszéljük a következő félév teendőit.
A kapcsolatot a szülőkkel elsősorban e-mailen keresztül tartjuk, de a portán van egy postaládánk is, ahová az üzeneteket bedobhatják a szülők, illetve a portán a faliújságra is kihelyezzük a fontosabb tájékoztatókat, és most már az iskola honlapján is folyamatosan tájékozódhatnak a munkánkról.
Az SZK megszavazott osztályonként 2000 Ft-ot az osztálypénzből, melyet az SZK működésére fordítunk (fénymásolás, boríték, stb.), illetve különböző programokra fordítjuk, valamint a pedagógusnapi ajándékokra.

Szeretnénk, ha folyamatosan tájékozódnának a Szülői Közösség munkájáról, megosztanák velünk észrevételeiket, javaslataikat, és segítenék a munkánkat, melynek elsődleges célja, hogy a gyerekek minél szebb és jobb körülmények között tanulhassanak az iskolában.