files/imip2011.pdfIskolánk minőségpolitikája

Intézményünk minden dolgozója személyes felelősségének és kötelességének érzi, hogy Gödöllő városában kivívott helyünket, hírnevünket megtartsuk, öregbítsük, és nevelő-oktató tevékenységünkkel a tanulók és a szülők igényeinek egyre szélesebb körben megfeleljünk.

Munkánkban az oktatás, a képzés és a nevelés minőségének állandó fejlesztésére, valamint munkatársaink folyamatos képzése révén partnereink igényeinek és elvárásainak teljesítésére törekszünk.

Fontosnak tartjuk, az általános alapok fejlesztésén túl, a tehetséges tanulók támogatását, valamint a tanulási nehézségekkel küzdő tanulók felzárkóztatását.

A magas szintű művészeti nevelés érdekében vállaljuk évfolyamonként egy osztályban az emelt szintű ének-zenei képzést.

Felelősségünk a tanulókat olyan ismeretek birtokába juttatni, amelyek segítik őket a pályaválasztásban, továbbtanulásban.

Céljaink eléréséhez számítunk a szülők támogató együttműködésére.

Az Intézményi Minőségirányítási Program tartalmazza részletesen iskolánk minőségirányítással
kapcsolatos céljait, feladatait, intézkedési terveit:

INTÉZMÉNYI MINŐSÉGIRÁNYÍTÁSI PROGRAM