Mézes reggeli 2017. november 30.

Az "Európai Mézes reggeli" elnevezésű országos rendezvénysorozathoz iskolánk   ebben a tanévben is csatlakozott. Az első évfolyam és a 3.a osztályos gyerekek színes előadást hallgathattak meg a méhekről és az általuk előállított mézről, ezt követően a nagyobbak kvíz kérdéseket oldottak meg és mézes naplót is nyitottak. Majd mézes kenyeret kóstolgathattak.
A rendezvény célja, hogy a gyerekek megszeressék a mézet, továbbá a mézfogyasztás kultúrájának kialakítása.
A gyerekek örömmel majszolták a többféle mézzel megkent kenyereket, s az előadás is nagyon tetszett nekik, jól érezték magukat.
Köszönjük szépen a szülők által nyújtott segítséget a rendezvény lebonyolításában.

Írták és fotózták az Újságíró szakkörös tanulóink:
Derenkó Noémi 4.c, Bogdán Gergő 4.c,Budavári Emma 4.c, Bárdosi Szonja 5.d.

Mézes reggeli