Krónikás szakkör

A Krónikás szakkör hétfőnként kettőtől fél négyig tart. Körülbelül 9-10 diák jár rendszeresen, mindannyian 4. d osztályos tanulók. Munkánkat a felsős programokról szóló tudósítások készítésével 6. b osztályos gyerekek segítették. Eddig többek között az Erkel-napról, a Mini maratonról és a szakkörök munkájáról készítettünk riportot. Terveink között szerepel a Karácsonyi Vásárról, a farsangról és a többi iskolai programról is tudósítást készíteni. Legjobban a fotózást és a fényképválogatást élvezzük! Ha kedvet érzel az íráshoz és a fotózáshoz, gyere el!

Krónikás szakkör